לקבלת מידע ופרטים נוספים, הצעת מחיר או תיאום פגישה חייגו:
03-5595462 או השאירו פרטים:

רובוטים

הדרישות ההולכות וגוברות בעולמנו המתפתח, יחד עם השיפור ברמת החיים הנובעים בעיקר מהשיפורים הטכנולוגיים, הביאו לחידושים ופיתוחים המסוגלים להחליף/ למלא את מקומו של האדם בתחומי תעשייה רבים.

הרובוטים הם התקנים או מכונות אוטומטיות המשובצות בקו מרכזי הכולל תוכנה ייעודית, לביצוע משימות שונות.
הסביבות בהן נמצא רובוטים הן לרוב סביבות מלוכלכות, מסוכנות, קשות, בפעולות חוזרות ומשעממות או עבודות בתנאים שבני אדם לא יכולים להתקיים בהם.
רובוטים נמצאים בשימוש תעשייתי בקווי הייצור של מכונות, ריתוך, חיתוך, קווי הרכבה ואריזת מוצרים, יחד עם מערכות חישה צילום וראייה מלאכותית, במהירות, ביעילות ובעיקר גם בהיקפי יצור גדולים ביותר, על מנת לתת מענה לאוכלוסייה המתפתחת.

את הרובוטים נוכל למצוא כמו גם בתחומי הביטחון והאבטחה, בחצר ובבית, ניקוי בריכות שחיה, ברפואה, בחלל ובתעופה ולמעשה בכל תחום מחיינו נמצא שיש לרובוטים מקום נכבד בו הם יכולים להשתלב.
לרובוטים יישומים מגוונים ובכך נחסך כסף רב למשתמשים בהם, העבודות מתבצעות בצורה יעילה, מהירה ומדויקת והאדם מתפנה לעיסוקים חשובים יותר מאשר ביצוע עבודות מנוונות, מונוטוניות ומשעממות.

חברת שרף טכנולוגיות ,הינה שותפה לפיתוח רובוטים בתחומים שונים בארץ ובעולם בתחומי פעילותה, אך יחד עם זאת שמה לה למטרה להטמיע מערכים רובוטיים תעשייתיים בהוראה הטכנולוגית במגמות השונות: מכרוניקה, הנדסת מכונות, בקרה ואוטומציה, במוסדות החינוך, בבתי ספר מקצועיים, מכללות ואוניברסיטאות, ובכך להקנות ידע לתלמידים ולסטודנטים בתחום.

  • למידע נוסף בנושא רובוט רב תכליתי למוסדות החינוך, לחץ כאן