לקבלת מידע ופרטים נוספים, הצעת מחיר או תיאום פגישה חייגו:
03-5595462 או השאירו פרטים:

מערכות סרוו - Mitsubishi Electric

מערכות הסרוו מתוצרת Mitsubishi Electric נחשבים למובילים בתחומם בעולם, מתוחכמים מאוד ויחד עם זאת פשוטים להפעלה.
למערכות הללו תכונות ייחודיות כמו ביטול רעידות הנובעות ממערכות נעות, יכולת סגירת חוג בקרה כפול הן ע”י האינקודר הפנימי והן ע”י המשוב החיצוני, עבודה בבקרת מהירות, מומנט ומיקום, ועוד ומציגים בקרת מיצוב מרשימה ביותר.
לחברה, סדרה מיוחדת של מערכות העובדות בתקשורת סיבים אופטיים fiber optic network המאפשרת עבודה חלקה, נקייה וללא הפרעות חיצוניות.
לבקרי התנועה אפשרות להפעיל עד 96 צירים ברשת תקשורת אחת ובזמן מחזור של מילי שניות בלבד.

מוצרים בסדרה זו:

MR-J3

Mitsubishi Electric מציעה מגוון רחב של מערכת סרוו Motion במתן פתרונות ליישומים פשוטים, כמו מערכת צירים אחת הפועלת מנקודה לנקודה ועד ל- 96 צירים המסונכרנים באופן מלא.

סדרה זו של בקרי סרוו בעלי ביצועים גבוהים, הם פרי פיתוח של הסדרות הקודמות MR-J2S אך בעלי תכונות מיוחדות המקנות להם יכולת עבודה בקצבים מהירים ביותר. בקרי סרוו אלה, ידידותיים וקלים להפעלה, עם שני מודולים סטנדרטיים האחד עם פולסים והשני עם תקשורת  SSCNET בהם ניתן ליישם עשרות אפליקציות בקלות רבה .

בסדרת MR- J3 של מנועי סרוו והמגברים מביאה מיצובישי את ה- Motion Control לרמות חדשות של דיוק עם מגוון רחב של מנועים
[כל מנוע מצויד באינקודר של 18 ביט סטנדרטי (262,144) ומגוון רחב של מגברים (עד 110kW) ] .


למידע נוסף אודות סדרה זו, לחץ
כאן .

MR-J4

Mitsubishi Electric, נחשבת לשחק מוביל בעולם בתחום של אוטומציה תעשייתית. סדרת MELSERVO MR- J4 מהווה את מוצר הדגל בתחום זה. מגברי הסרבו ויחידות המיצוב הקשורות אליו, מהווים מודולי בקרת תנועה פשוטים להפעלה אך יחד עם זאת בעלי ביצועים מרשימים ביותר. בעלי יכולות כיוונון אוטומטי, מדויקים להפליא, הודות לאינקודר בעל 22 ביט המגדיל את הרזולוציה עבור למעלה מ-4 מיליון פולסים לסיבוב.
המהפכה בתחום הבקרה מיצבה את הסדרה הזו כסדרה הטובה בעולם. יצרני מכונות רבים בעולם משתמשים במוצרים אלו מתוך הערכה לאמינות המוצר, דיוק, ביצועים וקלות הפעלה. אלגוריתמים מיוחדים של כוונון אוטומטי מאפשרים ביצועים מרשימים ויחד עם זאת מקטינים את הוויברציות הנובעות מתנועת המנוע והחלקים המכניים במכונה, בסופו של תהליך הכוונון מקבלים תנועה חלקה, דיוק בביצועים וללא שגיאות.
בחברה הושם דגש רב בתחום הבטיחות בכל דרגות התקנים הבינלאומיים, עובדה המעמידה את סדרה MR-J4 בראש פירמידת המוצרים בעולם. MR- J4 עם טכנולוגיית המחר פותחה לדרישות האוטומציה ההולכות וגדלות.
Mitsubishi Electric, שילבה פונקציות חדשניות וידידותיות למשתמש שעוזרות למזער את זמן ההתאמה והכיול של המערכות המכניות והאלקטרוניות במכונות השונות. סדרה זו, פועלת בסביבת זמן אמת ומגיבה בצורה יוצאת מן הכלל לדרישות, מהווה את הגרעין של יצרני מכונות רבים בעולם – החל ממכונות אריזה ומילוי, דפוס דיגיטלי, ניקוב וחיתוך רובוטים ובכלל במכונות high-end המודרניים בכל תחומי התעשייה.
לפרטים נוספים אודות סדרה זו, לחץ כאן.

MR-JE

משפחת MR-JE  של מגברי הסרוו מהווה את הבסיס של כל מערכות הסרוו העממיות, עם יכולות גבוהות במיוחד.
פונקציות מתקדמות ביותר של  ONE TOUCH ממנפת את יכולת הבקר לדכא את כל הויברציות הנובעות מתנועת המנוע בחיבורו למערכת המכאנית. פשטות ההפעלה, מקצרת באופן משמעותי את ה-set up time  של אנשי ההנדסה.
הסדרה פועלת בפקודות של פולסים ובכניסות אנלוגיות +/-10v.
סדרה זו היא הפופולארית ביותר בקרב יצרני מכונות אריזה  ומילוי למכונות מזון חיתוך יריעות צינורות פרופילים ועוד.

למידע נוסף אודות סדרה זו, לחץ
כאן.