לקבלת מידע ופרטים נוספים, הצעת מחיר או תיאום פגישה חייגו:
03-5595462 או השאירו פרטים:

בקרי תנועה ומיצוב - Mitsubishi Electric

MITSUBISHI ELECTRIC כחברה מובילה בעולם בתחום הבקרה והאוטומציה, פיתחה סדרת מוצרים המיועדים לבקרת מנועי חשמל.
בקרי תנועה נחלקים למספר משפחות, כאשר הם מהווים מודולי הרחבה לבקר המתוכנת ופועלים בשיטות שונות כמו  תקשורת או פולסים, בקרי תנועה עצמאיים הפועלים בתקשורת מול הדרייברים, ועוד.

לאחרונה יצאה מיצובישי עם סדרת בקרים מתוכנתים FX5U  הכוללים בקרי תנועה ללא צורך ביחידות הרחבה. בין יתר בקרי התנועה פתחה מיצובישי מגברי סרוו הכוללים בקר תנועה “Built in”.

כל מוצרי מיצובישי נחשבים למובילים בתחומם בדיוק, באמינות ובעיקר הזמינות.

בקר תנועה מדגם Q170MSCPU

Mitsubishi Electric, חברה מובילה בעולם בפתרונות אוטומציה, השיקה את בקר התנועה החדש שלה Q170MSCPU אשר מהווה את הפתרון והתכליתי ביותר בתעשייה. יחידה עצמאית קומפקטית המשלבת שתי ערוצי עבודה בו זמנית, בקרת תנועה ובקר מתוכנת כולל ספק כוח מובנה, יציאת Ethernet ,USB ומציעה קישוריות רב ערוצית  MR-J4-B ו MR-J3-B.
מוצרי מיצובישי תמיד הובילו והגדירו רף חדש לביצועים מעולים, באמצעות ה- Q170MCPU משלבת מיצובישי את הפלטפורמה של – IQ SERIES  ובקרת התנועה ממשפחות קודמות לה על מנת להיות מובילה בעולם בתחומה.
האינטגרציה בין הפעולות הלוגיות והוראות התנועה לצירים השונים נעשית במוצר זה בצורה אינטואיטיבית וקלה.

יצרני ה-OEM השונים בעולם קיבלו מענה מרשים ביותר במוצר זה בגלל השילוב בין בקר מתוכנת ובקר תנועה עם אפשרויות של עבודה ב-
multi task ובקצבי תקשורת ועיבוד של פחות מ- 50Mbps. המהירות הגבוהה בסנכרון צירי התנועה ותיזמון הפעולות הלוגיות במרחב הרשת של המערכת, בשילוב התקשורת האופטית, מביאים את המוצר להיות מוביל בעולם ומציבים אותו בראש פירמידת המוצרים הנמכרים בעולם בתחום של אוטומציה תעשייתית והדפוס הדיגיטלי .

החברה הפחיתה את זמן מחזור פעולתו של בקר התנועה ל0.44 אלפית השנייה .
ה- Q170MSCPU מסוגל להפעיל 16~1 צירים בבקרת תנועה של מיקום, מהירות ומומנט, בו זמנית עם שילוב של מאות פקודות, כניסות ופעולות. ניתן לשלב מצלמה אלקטרונית לתחומי המיון, אבחון וכדומה. השילוב של התקשורת האופטית עם סדרת מגברי הסרוו MR-J3/4B מפחיתה בצורה משמעותית את החיווט ואת העלויות הכוללות בבניית מכונה ומאפשרת מערכת  plug-and-Play.

יצרני ציוד ומכונות צמצמו באופן ניכר את העלויות של בניית לוחות הפיקוד, הקטינו בצורה משמעותי את נפח לוחות החשמל והציוד וקיבלו מערכת מהירה, מדויקת ואמינה. כמו כל מוצרי מיצובישי אלקטריק גם ציוד זה עומד בכל התקנים העולמיים ואף מעבר לזה.

למידע מורחב אודות מוצרים בסדרה זו, לחץ כאן.

בקר תנועה מדגם MR-MQ100

בקר תנועה לציר יחיד קומפקטי מאוד המשלב יחידה עצמאית, שני ערוצי עבודה בו זמנית, בקרת תנועה ובקר מתוכנת. כולל ספק כוח מובנה, יציאת Ethernet, USB, מציע קישוריות רב ערוצית  MR-J4-B ו MR-J3-B.  יודע לעבוד מול אינקודר חיצוני או בקר חיצוני המאפשר מעקב מהירות ומיקום, מוצרי מיצובישי תמיד הובילו והגדירו רף חדש לביצועים מעולים ובאמצעות ה- Q100 משלב את הפלטפורמה של – IQ SERIES ובקרת התנועה ממשפחות קודמות הפך להיות מוביל בעולם בתחומו. האינטגרציה בין הפעולות הלוגיות והוראות התנועה לצירים השונים נעשית במוצר זה בצורה אינטואיטיבית, קלה מהירה.

בקר תנועה זה, משמש בעיקר למכונות בעלות ציר יחיד או שניים פתרון מדויק וזול לאנשים הרוצים בקבלת ביצועים גבוהים.

 

למידע מורחב אודות מוצר זה, לחץ כאן.