לקבלת מידע ופרטים נוספים, הצעת מחיר או תיאום פגישה חייגו:
03-5595462 או השאירו פרטים:

בקרים מתוכנתים - Mitsubishi Electric

שרף טכנולוגיות היא המפיצה הרשמית בישראל של הבקרים המתוכנתים תוצרת Mitsubishi Electric הידועים באיכותם ואמינותם בעולם .
לכל הבקרים ממשק ידידותי המתאים לכלל האוכלוסייה – חשמלאים, מתכנתים ועוד. המיוחד בבקרים הללו הוא המגוון העצום של כרטיסי האופציה, האפשרויות להפעלת בקרת תנועה, מערכות לבקרת תהליכים, בקרת טמפרטורה, לחץ זרימה ועוד.
ייחודיות נוספת היא בתקשורת CCLINK המבוססת על תקשורת סיבים אופטיים. בקרים אלה מתאימים ליצרני מכונות בכל הענפים.
הבקרים עומדים בכל התקנים הבין-לאומיים, המאפשרים ליצרני מכונות להשתמש בציוד ללא חשש ולשווק את המכונות לכל מקום בעולם, בתמיכה ושירות מלא של חברת Mitsubishi Electric .

מוצרים בסדרה זו :

Programmable Controllers MELSEC – סדרת MELSEC IQ-R

סדרה זו, נחשבת למוצר הדגל של מיצובישי ומהווה את הבסיס למוצרים העתידיים. במיצובישי הבינו שהערך מוסף הגדול ביותר של הבקרים הוא הפחתת זמן המחזור של המעבד הראשי. סדרה זו פותחה מחדש לחלוטין אך התבססה על התוכנה הקודמת עם הפנים לעתיד, כאשר שמו לנגד עיניהם בפיתוח הדור הזה גורמים כמו:
איכות, אחזקה, אמינות, בטיחות, תאימות ותקשורתיות למשתמש ולמכשור ההיקפי. הודות לרעיונות החדשים השיגו זמן מחזור של 419 פקודות בפחות מ-0.17 מילי שניות.

למידע נוסף אודות סדרה זו, לחץ כאן .

 

Simple Application Controllers

סדרה זו מתאימה במיוחדת לתעשיות המשתמשות ביישומים פשוטים. בקרים אלה מציעים שליטה פשוטה ואמינה למגוון רחב של יישומי אוטומציה כגון: תאורה, מיזוג אויר, מערכות אבטחה, טמפרטורה ושליטה במים. ככלל, סדרה זו יכול לשמש בכל מקום בו נדרשת שליטה עבור בית/ משרד או מפעל .
למגוון המוצרים בסדרה זו, לחץ כאן .

 

Motion Controllers

האבולוציה באמינות ובביצועים הגבוהים, מתחילה בדור החדש של בקרת התנועה.
בקרי התנועה השונים מותאמים לצרכי המשתמש, ולכל מערכת מבוקשת. באמצעותם, ניתן להשיג שליטה ורמת דיוק גבוהה עבור כל יישום בתעשייה.
למגוון המוצרים בסדרה זו, לחץ כאן.